Shnayders gold

ТОВ “Шнайдерс Голд” – молода компанія на ринку краси. Проте  шлях до появи власних косметичних засобів є багаторічною кропіткою працею кожного фахівця нашої молодої команди. Ми абсолютно переконані, що кращі інноваційні, якісні, ефективні та безпечні косметичні продукти здатен запропонувати той, хто власне життя присвячує виключно одній справі. В нашому випадку – це створення косметичних продуктів преміальної якості.

В основі нашої філософії закладений принцип: «Через інновації – до досконалості». Наша головна цінність це – ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:

–  за ЯКІСТЬ, ЕФЕКТИВНІСТЬ та БЕЗПЕКУ наших продуктів

–  за створення і вдосконалення КРАСИ людей,  почуттів, бізнесу, відносин

–  за ПОЗИТИВНІ емоції кожного покупця і споживача продукції нашого виробництва.

– за ДОСКОНАЛІСТЬ наших інновацій, спрямованих на збереження краси.

На всіх етапах народження кожного продукту від його ідеї до власне виробництва, – ми запровадили багатоступеневу жорстку власну систему контролю якості. Вся сировина та упаковка нашої продукції сертифікована українськими та міжнародними органами сертифікації, окремо на виробництві запроваджена додаткова, власна система контролю якості вхідної сировини.

Адже кожен наш продукт – це не лише унікальне поєднання компонентів у високоефективній формулі, це в першу чергу максимальна самовіддача і любов до справи, яку ми робимо.

З повагою та любов’ю до вас команда SHNAYDER’S GOLD